NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Moduly 4K u polskich operatorow satelitarnych.

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Moduly 4K u polskich operatorow satelitarnych.

      Witam,
      nie jestem pewny jaki Modul CI+ pracuje z opcja prepaid aktualnie u polskich operatorow.
      Mam niebieski modul CI+ NC+ z karta Cayman. Byla ze stycznia z jednomiesieczna promocja miedzyinnymi Canal+ 4K.
      Prawdopodobnie juz teraz nie moze byc doladowana by nadal ogladac Canal+ 4K.
      Czy to sie zgadza ?
      A czy nowy modul CAM+ NC z ECP bedzie mogl wspoldzialac jak ten dotychczasowy z moim VU+ Duo 4K.
      Jakie inne, jesli w ogole, mozliwosci sa by ogladac polka telewizje w 4K . O Ultra TV 4K napewno nie ma jeszcze dokladniejszych informacji...
      Gruß
      Peter

    • Hi!

      hm, popatrzałes na cardsplitter. Co widziałem karta NC+ Prepaid chodzi tylko z tym Conax modułem.. Chcesz oglądać 4K musisz kartę Moduł CI+ 4K nagravision wziąść.
      Możliwośći hm, tylko karte z tunerkem. A tak powiedzmy sobie to ile tych 4 k programów jest. Widzisz co w niemczech jest. Kup najpierw Hd+ i będziesz miał parę programw. Takich co żaden nie ogląda..Czy chodzi w twoim VU Duo 4k to poszukam troche informacji...
      gruss

      sigi06

      Fragen gehören ins Forum und nicht in mein Postfach...
      Kein privater Support...

      :nosupport:



    • Hallo Sigi,
      nie trudz sie, myslalem ze te informacje sa w tutejszym dziele latwo dostepne.
      Mam wlasnie ten Modul z nagrawision. chcialem pobudzic go do zycia.
      Dzieki za informacje.
      Gruß
      Peter