NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Telewizja na Karte HD

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Telewizja na Karte HD

      Witam,
      Nabylem ostanio nowy telewizor "Samsung QLED" w DE , i mam ten wspomniny modul (Conax).
      Niestety nie jest on kompatybilny z tym TV,
      Po wielu telefonatach wyszlo na to ze to jest problem Regionalny, t.z.n. jezeli kupilbym ten tv w Polsce to by to dzialalo, tutaj niestety nie bo podzas pierwszej instalacji sa tylko panstwa D A CH do wyboru.
      Mysle ze to jest tylko sprawa softu, a nie zadnego hardware.
      Samsung DE twierdzi ze zmiana regionu nie jest mozliwa.
      Jakos nie chce mi sie w to wierzyc.
      Moze ktos z was mialby jakis pomysl jak mozna by ten problem rozwiazac... ?(
      Gruss melman

    • Hi!

      no a próbowałesz inne moduły w tym telewizorze też Conaxu. Jak to nie idzie to zawsze taniej jest jakiś tunerek Enigmy kupić, a niżeli nowy telewizor.
      Możliwość dla Samsunga jest tylko z powodu jednego TV nic nie będą robić....
      Też zamawiam Karty od CardSpliter ale wszystkie z Conaxu i lecą w Dreamboxach bez żadnych problemów...
      gruss

      sigi06

      Fragen gehören ins Forum und nicht in mein Postfach...
      Kein privater Support...

      :nosupport:



    • Troche pozno ale Najtaniej, o ile nie potrzebujesz 4K, a do karty NC+ Smart na pewno nie ma 4K, to bylby polski
      Ferguson Ariva 255 Combo S DVB-S2 / T2 / C H.265 HEVC CI +
      za 79 €.

      Zanim go kupisz sprawdz czy sa alternatywne softy. Np. rozszerzajace funcje do HS...
      Ja mialem kiedys podobny problem w TV Panasonic.. Ale wystarczylo ustawic miejsce odbioru na Finlandie.
      Zreszta wszystkie TV maja zje...ne sat-tunki, rzadko kiedy mozna ustawic programy na wlase widzimisie.
      Szkoda nerwow. Lepiej prosty TV nawet bez modulu sat ( byle mial dobry ekran , 3-4 HDMI i USB i AUX na glosniki) i jakis tunek: tani Ferguson,drogi dreambox ( mam two ) albo przyzwoity tez w cenie Vu+ ( mam zero ) o ile jeszcze mozna dostac. Bo produkcja Vu+ zostala wstrzymana. A szkoda bo fajne tunki.