NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Telewizja na Karte HD

    • Telewizja na Karte HD

      Witam,
      Nabylem ostanio nowy telewizor "Samsung QLED" w DE , i mam ten wspomniny modul (Conax).
      Niestety nie jest on kompatybilny z tym TV,
      Po wielu telefonatach wyszlo na to ze to jest problem Regionalny, t.z.n. jezeli kupilbym ten tv w Polsce to by to dzialalo, tutaj niestety nie bo podzas pierwszej instalacji sa tylko panstwa D A CH do wyboru.
      Mysle ze to jest tylko sprawa softu, a nie zadnego hardware.
      Samsung DE twierdzi ze zmiana regionu nie jest mozliwa.
      Jakos nie chce mi sie w to wierzyc.
      Moze ktos z was mialby jakis pomysl jak mozna by ten problem rozwiazac... ?(
      Gruss melman

    • Hi!

      no a próbowałesz inne moduły w tym telewizorze też Conaxu. Jak to nie idzie to zawsze taniej jest jakiś tunerek Enigmy kupić, a niżeli nowy telewizor.
      Możliwość dla Samsunga jest tylko z powodu jednego TV nic nie będą robić....
      Też zamawiam Karty od CardSpliter ale wszystkie z Conaxu i lecą w Dreamboxach bez żadnych problemów...
      gruss

      sigi06

      Fragen gehören ins Forum und nicht in mein Postfach...
      Kein privater Support...

      :nosupport:



    • Troche pozno ale Najtaniej, o ile nie potrzebujesz 4K, a do karty NC+ Smart na pewno nie ma 4K, to bylby polski
      Ferguson Ariva 255 Combo S DVB-S2 / T2 / C H.265 HEVC CI +
      za 79 €.

      Zanim go kupisz sprawdz czy sa alternatywne softy. Np. rozszerzajace funcje do HS...
      Ja mialem kiedys podobny problem w TV Panasonic.. Ale wystarczylo ustawic miejsce odbioru na Finlandie.
      Zreszta wszystkie TV maja zje...ne sat-tunki, rzadko kiedy mozna ustawic programy na wlase widzimisie.
      Szkoda nerwow. Lepiej prosty TV nawet bez modulu sat ( byle mial dobry ekran , 3-4 HDMI i USB i AUX na glosniki) i jakis tunek: tani Ferguson,drogi dreambox ( mam two ) albo przyzwoity tez w cenie Vu+ ( mam zero ) o ile jeszcze mozna dostac. Bo produkcja Vu+ zostala wstrzymana. A szkoda bo fajne tunki.