NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Sharing na fritzbox 7141

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Sharing na fritzbox 7141

      Witam!

      1. Mam sprzet: Fritzbox 7141, Smargo SmartReaderPlus, USB HUB (polecony z waszej strony), Pendrive PNY 2Gb, stara karta S 02 od S*y De*tschland, internet Telecom 16 i D-Box2 na pruba (czeba cos wiecej? )

      2. internet "leci" na speedport 920V moge do tego podlaczyc ten Fritzbox (moj server)?
      nie chcial bym speedport ruszac tylko nie wiem czy to pujdzie? i jak stabilnie?

      3. Czytalem ze ten server jest na cccam i oscam z D-box nie bedzie problemow, ale tych "co bedziemy sie dzielic" maja Fergusony :) 8800 HD i 7318 bez Linux-a? SBCL bedzie alternatywa? i dla HD kanalow? Gosciu w Köln tam gdzie kupilem Smargo powiedzial bym se kupil: Dreambox-a (albo clona), VU+ albo AB IPBox, stanowczo odradzal Qbox a co wy myslicie? w miare tani :tongue: (dla studentow chcacych ogladac Bundesliga :P )

      4.Instalacja: do 7471 mam imige 7170_29.04.80freetz-devel-4987M.tar.gz a co z tym pendrive? co tam zmienic albo skopiowac? mam tuturial ->Tut DEB Freetz Cccam mit NEWCS.pdf<-

    • Co do Pkt. 2 -- Powinno chodzic,Fritzbox per LAN1 do Speedport podlaczyc.

      Co do Pkt. 3 chodzi : "co bedziemy sie dzielic"
      chcialbym przypomniec ze tu sa tez zasady we forum co ty tez przeczytac powinienies i sie trzymac.

      13.Dzielenie przez Internet kart kodujacych jest zabronione,nie wolno podawac tez linków do serwer,daty serwerów,nazwa uzytkownika i adresy IP.Podobnie beda pytania i oferty do dzielenie kart kodujacych przez Internet kasowane i uczestnik który sie nie trzyma powyzej opisanych zasadów,bedzie ukarany.

      Ten Gosciu z Köln ma racje,ja ci jeszcze Medialink ML9700 jako alternatywe poradzic moge.Mam sam go i latwo w obsludze jest.

      Co do Pkt 4.

      Jezeli ty Fritzbox 7141 masz to musisz tez odpowiedna Soft miec n.p. freetz 7141 : => tutaj nacisz <= ,

      Soft wgrywac na Fritzbox : => tutaj nacisz <= ( mam nadzieje ze rozumiesz jezyka niemieckiego )









    • Hi

      Nie udalo mi sie "wgrac" tego softu z linka, ale udalo mi sie tego
      Fritzbox 7141 ANNEX B 40.04.76 freetz-devel-5188M powinienem tam na cos uwazac?
      Nastemnie po "wgraniu" tego softu na moj router pracujacy jako modem (nie jest jeszcze podpiety pod speedport) a juz chce sie pod 1&1 logowac cus tam szuka i jest tam 1&1 LOGO. Nie bedzie problemow z tytulu "przerobionego" softu albo czegos w tym stylu?
      Jeszcze jedno z czytaniia forow jak bedzie karta w tym smargo uaktualniana ( jak beda uprawnienia "przechodzic") ?

    • Witam
      Po ciezkim boju, udalo sie zreanimowac tego Speedport 920 V (to stara nazwa) teraz zwie sie FRITZ!Box Fon WLAN 7270 Speedport W920V + Freetz ( Firmware-Version 54.04.80freetz-devel-4581M image "wgrane" programem ze strony rainerullrich.de/ruKernelTool.html#support .Cala reanimacja 920V odbyla sie bez problemow, bardzo dobrze opisany program). Nie wiem co prawda dlaczego to wszyzdko zdechlo, ale wywalilem tego "orginalnego" fritzbox-a 7141 i zostawilem tylko FRITZ!Box Fon WLAN 7270 Speedport W920V. Wtej chwili router jest podlaczony do HUB-a z 2Gb memory stick i Smargo+ karta. Pytanie 1) Jakie pliki skopiowac na ten 2 Gb stick?( moge te Einrichten einer Fritzbox mit CCCam -> FreetzCCCam-Stick2.1.1.rar <- ) Pytanie 2) Jak polaczyc sie z tym stick-iem?. Probowalem Total Commander ale nic nie wychodzi (prosze o ustawienia).Teraz wyskakuje blad 530 "login incorrect" Pytanie 3) Jak to "wszyzdko " skonfigurowac we Freetz menu?

    • Witam,
      dopiero dzisiaj wszedlem na ten temat.
      Tez sie tak kiedys pieprzylem z Fritzem 7141 i freezem.
      Dzisiaj mam HS po Lanie. Jesli chodzi o dobry Box na "krowe" to polecam nowy Clarke Tech 9000 HD. Krowa musi chodzic dzien i noc wiec szumi i sie grzeje.
      Ten nowy CT nie ma wiatraka i jest "zimny". U kumpla stoi w sypialni...
      Softy jak do Vu+ od PLI. Box rewelacja - znam takich co sprzedali DM8000 jak dostali w rece CT 9000HD. I cena ok.360-500 €. W w zaleznosci od FP.
      Nawet taniej jak Vu+duo... I optycznie ladniejszy... Nie obrazajac posiadaczy -
      To sprawa gustu.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Zocha 2 ()