NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Sharing na fritzbox 7141

    • Sharing na fritzbox 7141

      Witam!

      1. Mam sprzet: Fritzbox 7141, Smargo SmartReaderPlus, USB HUB (polecony z waszej strony), Pendrive PNY 2Gb, stara karta S 02 od S*y De*tschland, internet Telecom 16 i D-Box2 na pruba (czeba cos wiecej? )

      2. internet "leci" na speedport 920V moge do tego podlaczyc ten Fritzbox (moj server)?
      nie chcial bym speedport ruszac tylko nie wiem czy to pujdzie? i jak stabilnie?

      3. Czytalem ze ten server jest na cccam i oscam z D-box nie bedzie problemow, ale tych "co bedziemy sie dzielic" maja Fergusony :) 8800 HD i 7318 bez Linux-a? SBCL bedzie alternatywa? i dla HD kanalow? Gosciu w Köln tam gdzie kupilem Smargo powiedzial bym se kupil: Dreambox-a (albo clona), VU+ albo AB IPBox, stanowczo odradzal Qbox a co wy myslicie? w miare tani :tongue: (dla studentow chcacych ogladac Bundesliga :P )

      4.Instalacja: do 7471 mam imige 7170_29.04.80freetz-devel-4987M.tar.gz a co z tym pendrive? co tam zmienic albo skopiowac? mam tuturial ->Tut DEB Freetz Cccam mit NEWCS.pdf<-

    • Co do Pkt. 2 -- Powinno chodzic,Fritzbox per LAN1 do Speedport podlaczyc.

      Co do Pkt. 3 chodzi : "co bedziemy sie dzielic"
      chcialbym przypomniec ze tu sa tez zasady we forum co ty tez przeczytac powinienies i sie trzymac.

      13.Dzielenie przez Internet kart kodujacych jest zabronione,nie wolno podawac tez linków do serwer,daty serwerów,nazwa uzytkownika i adresy IP.Podobnie beda pytania i oferty do dzielenie kart kodujacych przez Internet kasowane i uczestnik który sie nie trzyma powyzej opisanych zasadów,bedzie ukarany.

      Ten Gosciu z Köln ma racje,ja ci jeszcze Medialink ML9700 jako alternatywe poradzic moge.Mam sam go i latwo w obsludze jest.

      Co do Pkt 4.

      Jezeli ty Fritzbox 7141 masz to musisz tez odpowiedna Soft miec n.p. freetz 7141 : => tutaj nacisz <= ,

      Soft wgrywac na Fritzbox : => tutaj nacisz <= ( mam nadzieje ze rozumiesz jezyka niemieckiego )









    • Hi

      Nie udalo mi sie "wgrac" tego softu z linka, ale udalo mi sie tego
      Fritzbox 7141 ANNEX B 40.04.76 freetz-devel-5188M powinienem tam na cos uwazac?
      Nastemnie po "wgraniu" tego softu na moj router pracujacy jako modem (nie jest jeszcze podpiety pod speedport) a juz chce sie pod 1&1 logowac cus tam szuka i jest tam 1&1 LOGO. Nie bedzie problemow z tytulu "przerobionego" softu albo czegos w tym stylu?
      Jeszcze jedno z czytaniia forow jak bedzie karta w tym smargo uaktualniana ( jak beda uprawnienia "przechodzic") ?

    • Witam
      Po ciezkim boju, udalo sie zreanimowac tego Speedport 920 V (to stara nazwa) teraz zwie sie FRITZ!Box Fon WLAN 7270 Speedport W920V + Freetz ( Firmware-Version 54.04.80freetz-devel-4581M image "wgrane" programem ze strony rainerullrich.de/ruKernelTool.html#support .Cala reanimacja 920V odbyla sie bez problemow, bardzo dobrze opisany program). Nie wiem co prawda dlaczego to wszyzdko zdechlo, ale wywalilem tego "orginalnego" fritzbox-a 7141 i zostawilem tylko FRITZ!Box Fon WLAN 7270 Speedport W920V. Wtej chwili router jest podlaczony do HUB-a z 2Gb memory stick i Smargo+ karta. Pytanie 1) Jakie pliki skopiowac na ten 2 Gb stick?( moge te Einrichten einer Fritzbox mit CCCam -> FreetzCCCam-Stick2.1.1.rar <- ) Pytanie 2) Jak polaczyc sie z tym stick-iem?. Probowalem Total Commander ale nic nie wychodzi (prosze o ustawienia).Teraz wyskakuje blad 530 "login incorrect" Pytanie 3) Jak to "wszyzdko " skonfigurowac we Freetz menu?

    • Witam,
      dopiero dzisiaj wszedlem na ten temat.
      Tez sie tak kiedys pieprzylem z Fritzem 7141 i freezem.
      Dzisiaj mam HS po Lanie. Jesli chodzi o dobry Box na "krowe" to polecam nowy Clarke Tech 9000 HD. Krowa musi chodzic dzien i noc wiec szumi i sie grzeje.
      Ten nowy CT nie ma wiatraka i jest "zimny". U kumpla stoi w sypialni...
      Softy jak do Vu+ od PLI. Box rewelacja - znam takich co sprzedali DM8000 jak dostali w rece CT 9000HD. I cena ok.360-500 €. W w zaleznosci od FP.
      Nawet taniej jak Vu+duo... I optycznie ladniejszy... Nie obrazajac posiadaczy -
      To sprawa gustu.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Zocha 2 ()