NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

nettv plus

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • RE: nettv plus

      pozdrav kolega probo sam 5 dana ali nisam zadoviljan jel signal nije konstant i sto je jos gore moj anti wirus program mi kaze da izbacim van sa pc net plaier jer postoji kradja u pogledu podataka sa privatne sfere
      ja prekino i briso net player opciju i sad jesve ok
      jednostavno receno radi se o ev kradji podataka ali kanali su svi radili zato oprez
      pozdrav

    • koristim motorolin box i vecinom je tuzna pricha. bash kada treba neshto dobro da se odgleda - secka, prekida, aktuelizira, sve u svemu do kraja ugovora moram, a posle laku noc nettv plus...a potom ciao nettv plus.

      za lovu koju traze moraju mnooooooooogo toga da dorade...mnoooooogo toga

    • Evo ja sad gledam vec par dana i moram rec da sam dosada jako zadovoljan.I mam motorolu box vip 1003-. razmisljam jedino da promjenim box (PC MINI ITX 1005) radi vise funkcija.je li ima netko iskustva sa PC MINI ITX 1005 box-om?

    • Pozdrav ostani na motoroli 1003 bolje od toga neces dobiti ,sa boxom 1005 koji je u sustini klasican komjuter imaces losiju sliku ali vise knala koji za nas nisu interesantni.

      Od septembra 2010 do pre mesec dana smo prodali oko 100 motorola boxova i pretplata na ugovor ,sve u svemu to je za one ljude i korisnike koji nemaju mogucnost da stave antenu ili im je to preskupa investicija ,ako je potrebno angazovati firmu i sve odraditi po propisima onda moze biti dosta skupo,vecina ima internet i na jednostavan nacin se dobiju vecina nasih kanala i preko hdmi prikljucka slika je podnosljiva normalno ne moze se meriti sa satelitom,vecih problema nije bilo 2 pokvarena boxa 3-4 problematicna interneta i par puta su njihovi serveri imali problema ali koliko vidim sad ide niko se ne buni.
      inace ja sam bio protiv boxova 1005 i njih smo samo 12 prodali (jos 2009 septembar )i za divno cudo rade bez problema jos uvek ljudi su produzili i po 2 put .

      malo kasnim sa odgovorom ,nadam se da mogu biti od pomoci posto sam neposredno radio kao njihov diler,

    • sve ovo zavisi od internet provajdera,ukoliko ste kod Cablecoma mogu da vas razumem,ja sam imao internet kod Cablecoma i nettv nikad nije radio kako treba i to sa internetom 50000,odkad sa presao na Sunrise ADSL 10000 preporodio sam se,mnogo je bolje nema seckanja,dok je ko cablecoma bilo ocajno,koliko sam cuo cablecom prigusuje korisnike koji koriste iptv,mada je internet brzina uvek onoliko koliko placate,dok box jedwa radi,kod Sunrise je druga prica,dobro desava se ali je mnogo podnosljivije.Pozdrav.

    • Cao svima,
      evo i ja da se nadovezem na ovu temu. Vise od 2 god. imam ovaj mini itx box 1005 i nije bio tako los. Kvalitet slike je podnosljiv (daj sta das). Nakon jedno godinu i 8 mjeseci mi crkne vanjski adapter za struju. Kupio sam drugi i sve je dobro bilo dok nisam produzio pretplapu i treci put. Nakon mjesec dana crkne mi box skroz.

      Nazovem u predstavnistvo u CH i kazu mi da mi je garancija istekla (2 godine) jbg.
      Otvorio sam box i pronasao da mi je mainboard crko. ;( ;( ;(

      Palo mi je na pamet da mozda ne bi bilo lose (ako je to moguce) taj njihov plejer iz boxa instalirati u neki malo bolji kompjuter sa vecim diskom i boljom grafickom kartom sa hdmi izlazom jer imam pretplatu jos 11 mjeseci. Naravno da sada kompletna konfiguracija vise ne odgovara ako bi prebacio image diska na veci disk.

      Ima li neko kakvu ideju kako bih to mogao izvesti?

      Kao zadnja opcija bi bila kupovina novog boxa tj. Motorole

      Pozdrav iz CH ;)

    • Zdravo imam jedno pitanje ja bi ztjeo da uzmem sebi tu box na preplatu imam Alice 6000kb internet jel to dovoljno? i kako kad se pribaci kankal jel se dugo ceka dok doce slika? Hvala na odgovor

    • Cao,
      Znali neko kako moze da se gleda Nettv preko xboxa 360.
      Ima jedan link na youtube ali na zalost nema nigde seme kako moze da se instalira. Ako neko zna kako ide neka mi se javi.

      Hvala!!!!

    • imam tri meseci Net TV Plus Player i mogu reci da je sve ok. jedino na nekim lokalnim stanicam dolazi do prekida. neko vreme nije radilo kako treba zato sto su nesto menjali.
      sada radi bez problema.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von koki11 ()