NEW - Der Feed des Merlin Images jetzt bei BoxPirates - NEW

NEW - BoxPirates Plugin Feed - NEW
Unsere Plugins direkt über den Plugin Browser eure Box installierbar

Polsat

    Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

    • Witam,

      mam male pytanko. Mam zamiar sobie kupic nowy box ktory potrafi Newcamd i CCcam. Czy moze mi ktos z was powiedzec xxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx? xxxx xxxx xxxx xxxx x xxx xxxxx xxx,xx xxxxxx x xxxxxxxxx. Niestety nie jeste w Polsce zameldowany, wiec nie mam mozliwosci sobie zalatwic normalnyy Abonament. Ucieszylbym sie za kazda odpowiedz.

      Pozdrawiam


      by damdam

      13.Dzielenie przez Internet kart kodujacych jest zabronione,nie wolno podawac tez linków do serwer,daty serwerów,nazwa uzytkownika i adresy IP.Podobnie beda pytania i oferty do dzielenie kart kodujacych przez Internet kasowane i uczestnik który sie nie trzyma powyzej opisanych zasadów,bedzie ukarany

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von damdam ()


    • Ale ja nie chcialem, zadnych danych publicznie. Przecie prosilem o wiadomosc. Mialem na mysli wiadomosc prywatna! Sorry jak cos zle opisalem. Nie chodzilo o dane, tylko o wzkazowke jak i gdzie takie cos znalesc. Moze zamknijmy ten temat, bedzie lepiej...

      Pozdrawiam

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Apollo25 ()